Tamamlanmış Projeler // Demkay Live Park Konutları

Demkay Live Park Konutları | Demkay Yapı | İstanbul

Demkay Live Park Konutları

 • Güvenlik ile görüntülü interkom sistemi.
 • Üç telefon hattı ve internet bağlantısı.
 • Merkezi dijital uydu yayını ve kablo tv.
 • Yangın, doğalgaz ve kapı hırsız alarm sistemi.
 • Salonlara split klima tesisatı konulacaktır.

 • İstanbul'un gözde mekanlarından biri haline gelen Şerifali Bölgesinde çağdaş ve güvenli bir yaşam için planlanmış, modern teknolojinin imkanları kullandığımız konutlarımızda seçkin komşularla, nezih bir ortamda mutlu bir yaşamın kapılarını aralıyoruz.

  Zemin etütlerimizin tamamı detaylı sondajlarla jeoloji mühendisleri odasından onaylanarak yapılmaktadır. Statik Projemiz son Deprem Yönetmeliği'ne uygun olarak tasarlanmakta. Sitemiz, Radye temele ve deprem kuvvetlerini güvenli bir şekilde karşıladığı kanıtlanmış taşıyıcı sistem ile yapılmakta, ayrıca TSE'ye uygun kalite güvence belgeli C30 hazır beton kullanılarak ileri teknoloji ile üretilmektedir.

  Yangın
  Yangın alarm sistemi mevcut olup, güvenlik merkezi ile bağlantılı olacaktır. Yangın yönetmeliğine uygun olarak her daire odalarında, ortak kullanım alanlarında yangın söndürme sistemi, duman ve ısı dedektörleri mevcut olacaktır.

  Tesisat-Isıtma
  Daireler bireysel hermetik kombi ile ısıtılacaktır. Tesisata Pe-x kılıflı boru kullanılacaktır. Isıtma ünitesinde panel radyatör kullanılacaktır. Ortak su deposu ve hidrafor bulunacaktır.

  Duvarlar
  Antre ve koridor duvarları saten alçı üzerine su bazlı boya, odalar saten alçı üzerine su bazlı boya, banyo ve tuvaletler duvarları Toprak veya Çanakkale Seramikle kaplanacaktır. Mutfaklar, tezgah arası birinci sınıf seramikle kaplanacaktır. Diğer duvarlar saten alçı üzerine su bazlı boya yapılacaktır.

  Dış Mekanlar
  Konseptin bir parçası olarak değerlendirilen bahçe ve teraslarda tropikal bir peyzaj ve tasarım uygulanacaktır. Süs havuzu, kamelyalar, çocuk oyun alanı ve yürüyüş alanları konseptin bir parçasıdır.

  Kapılar
  Daire kapıları, doğal ahşap kaplamalı, natural cilalı, çelik gövdeli birinci sınıf çelik kapı, İç kapılar, doğal ahşap teak kaplamalı ve natural cilalıdır.

  Asansör
  Binalarda schindler, kone, otis veya muadili tam otomatik asansör kullanılacaktır.

  Tavanlar
  Antre ve koridorlarda, alçı asma tavan üzeri su bazlı boya ve spotlu ışıklandırma yapılacaktır.
  Banyo, dekoratif alçı asma tavan üzeri ve su bazı boya. Odalar saten alçı üzerine su bazlı boya. Mutfak saten alçı üzerine su bazlı boyalıdır.

  Döşemeler
  Giriş holü ve koridorlar Toprak veya Çanakkale Seramik ile kaplanacaktır. Mutfak banyo ve tuvaletler Toprak veya Çanakkale Seramik ile kaplanacaktır. Odalar salonlar ve yatak odaları 1. Sınıf ithal laminant parke ile kaplanacaktır.

  Banyolar
  Banyo dolabı özel imalat olacaktr. Armatürler E.C.A., Artema muadili olacaktır. Vitrifiye Toprak vey Roca Kale marka veya muadili olacaktır.

  Mutfaklar
  Mutfak dolapları özel imalat, tezgahları granit olacaktır. Evye inox ve 1,5 gözlüdür. Davlumbaz inox, armatürler E.C.A., Arteme veya muadili olacaktır.

Çatı Dubleks
Normal
Ters Dubleks
 

 

KONUM

Şerifali, Ümraniye

PROJEYİ PAYLAŞ